flag Судова влада України

    

  ЛУТУГИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД

   Луганської області

 

 

ВИТЯГ

 з правил внутрішнього трудового розпорядку

Лутугинського районного Луганської області

 

        РЕЖИМ РОБОТИ СУДУ

Нормальна  тривалість робочого часу працівників суду не може перевищувати  40 годин на тиждень

В Лутугинському районному суді Луганської області встановлюється такий режим роботи, який зобов’язані виконувати усі працівники:

Початок робочого дня – о 8:00,

Закінчення робочого дня – о 17:00, п’ятниця о 15:45

Обідня перерва – з 13:00 до 13:45

Вихідні дні  -  субота, неділя

Працівникам надаються щорічні основні та додаткові відпустки із збереженням на їх період місця роботи і заробітної плати, а також без її збереження відповідно до чинного законодавства України.

Щорічна основна відпустка надається суддям тривалістю не менше 35 календарних днів, державним службовцям  тривалістю не менше 30 календарних днів, службовцям та робітникам не менше 24 календарні дні з виплатою матеріальної допомоги на оздоровлення.

 

РОЗГЛЯД СПРАВ У СУДОВОМУ ЗАСІДАННІ

 

Розгляд справ у судовому засіданні здійснюється протягом робочого часу, відповідно до списку справ, призначених до розгляду на день. Такий список складається напередодні розгляду справи і вивішується в день судового засідання на дошці оголошень в будівлі № 1 та будівлі № 2.

 

ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

 

Прийом громадян здійснюється з дотриманням вимог Закону України «Про звернення громадян» та Інструкції з діловодства у судах. Прийом громадян здійснює голова суду, заступник голови суду, судді і помічники суддів, а також керівник апарату суду і його заступник  протягом робочого часу суду.

Видача та прийняття довідок і документів проводиться канцелярію суду протягом усього робочого дня.

     ВИКОРИСТАННЯ ПРИМІЩЕНЬ І ОБЛАДНАНЬ СУДУ

 

Вхід відвідувачів у будівлю суду припиняється за 15 хвилин до закінчення робочого дня. Працівники суду повинні завершити роботу та залишити приміщення до 19:00 годин з дотриманням вимог цих Правил. Під час обідньої перерви з 13:00  до 13:45, сторонні особи які не є працівниками суду повинні бути видалені з приміщення суду.

Технічний персонал допускається у приміщення суду перед початком робочого дня з 06:00 годин  і після закінчення робочого дня до 21:00 годин. Прибирання службових приміщень проводяться при зачинених дверях кабінетів.

Службові приміщення суду використовуються за функціональним призначенням. Відповідальність за використання приміщень, дотримання правил пожежної безпеки та охорони праці покладається на працівників суду відповідно до наказу голови суду від 15.01.2010 року № 1/1.

Куріння в приміщенні суду забороняється.

Під час опалювального сезону забороняється відчиняти без особливої необхідності вікна.

Використання міжміського телефонного зв’язку здійснюється лише працівниками суду в службових цілях.

У разі тимчасового виходу із службових приміщень протягом робочого дня працівники суду зобов’язані замикати двері ключем та не залишати у них відвідувачів.

Після закінчення робочого дня працівники суду зобов’язані скласти службові документи до сейфу, шафи або столу; вимкнути освітлення, електричні прибори та засоби оргтехніки; зачинити вікна та кватирки; замкнути на ключ двері до кабінету та виконати заходи з передачі приміщення під охорону у встановленому порядку.

 

КОНТРОЛЬ ЗА ВИКОНАННЯМ ПРАВИЛ ВНУТРІШНЬОГО РОЗПОРЯДКУ ТА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ЇХ ПОРУШЕННЯ

 

Контроль за виконанням Правил покладається на голову суду, заступника голови суду, керівника апарату суду та заступника керівника апарату суду.

Працівники суду за невиконання без поважних причин обов’язків, покладених на них цими Правилами, притягуються до дисциплінарної відповідальності і несуть матеріальну відповідальність згідно до чинного законодавства.

До громадян, які допускають порушення цих Правил, можуть бути застосовані такі засоби впливу:

1.     зауваження;

2.     випровадження з будівлі суду;

3.     притягнення до відповідальності відповідно до чинного законодавства.

 

Голова суду                                                                  В.В. Заботін